4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stenløse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
To nye boliger i Stenløse er netop kommet på markedet, og de byder på interessante muligheder for potentielle købere.
Den første bolig er villaen på Havrevænget 26. Denne villa tilbyder 125 kvadratmeter bolig med tre værelser. Grunden strækker sig over 986 kvadratmeter, hvilket giver god plads til udendørs aktiviteter.
Prisen for villaen på Havrevænget er sat til 5.195.000 DKK, hvilket afspejler den rummelige bolig og den store grund, som følger med.
Den anden bolig, der er tilgængelig, er villaen på Gærdesmuttevej 18. Denne ejendom har et boligareal på 120 kvadratmeter og ligesom den anden villa også tre værelser.
Grunden er lidt mindre sammenlignet med Havrevænget, med et areal på 523 kvadratmeter. Prisen på denne villa er 4.650.000 DKK, hvilket gør den til et lidt billigere alternativ i området.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.