Arrangementet i ErhvervsOasen starter kl. 17.45 og byder på en spændende aften med fokus på erhvervslivet i Egedal. Alle er velkomne til at deltage i indvielsen af det nye domicil, hvor der vil være rundvisning, netværksmuligheder og en buffet for medlemmer.
Program og præsentationerEfter ankomst og rundvisning vil formand Rie Skovgaard kl. 18.15 byde velkommen og præsentere dagens program. Herefter vil Borgmester Vicky Ramussen, Direktør for By & Erhverv Ellen Hvidt Thelle og Erhvervskonsulent Thomas Birger fra Egedal Kommune holde oplæg.
Fra kl. 18.50 vil der være præsentationer fra Egedal ErhvervsNETVÆRK og Egedal Erhverv ved næstformand Dionna Ditlev. Arrangementet afsluttes med spørgsmål, dialog og en pause.
Lukket generalforsamling for medlemmerFra kl. 19.45 til 20.00 vil der være en lukket generalforsamling for medlemmer af Egedal Erhverv. Deltagelse kræver tilmelding senest søndag den 23. februar 2025. Medlemmer har modtaget dagsorden via mail og kan indsende punkter til behandling på generalforsamlingen til kontakt@egedalerhverv.dk.
Arrangementet slutter med netværk, dessert og kaffe, hvor der også vil være en faciliteret øvelse ved Anita Petersen.
Praktisk Information
Dato: Mandag den 3. marts 2025
Tid: Kl. 17.45
Sted: ErhvervsOasen, Dam Enge 8, 3660 Stenløse
Entré: Ikke oplyst
Tilmelding: Senest 23. februar 2025 for generalforsamlingen
Kontakt: kontakt@egedalerhverv.dk
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om begivenheden kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek seneste opdateringer her