Enghøjvej 5 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Stenløse - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stenløse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Stenløse er villaen på Enghøjvej 5 nu til salg. Med 184 kvadratmeter og 6 rum byder denne rummelige bolig på mange muligheder. Den ligger på en grund af 768 kvadratmeter og er prissat til 5.995.000 DKK.

En anden ny boligmulighed i Stenløse er villaen på Rådyrleddet 22. Denne villa har et areal på 163 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Beliggende på en 765 kvadratmeter grund, er prisen sat til 5.695.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga