Hundshøjvej 8 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Stenløse - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Stenløse. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Stenløse er to nye boliger kommet på markedet for nylig. Den første er villaen beliggende på Hundshøjvej 8 i Ganløse.

Villaen byder på 168 kvadratmeter fordelt på 5 rum, og ligger på en grund på 773 kvadratmeter. Med en pris på 3.795.000 DKK, tilbyder den god plads og komfort.

Den anden mulighed er en ejerlejlighed på Skovvangsvej 63, 1 tv i Søsum. Lejligheden strækker sig over 77 kvadratmeter og indeholder 3 rum.

Med en udbudspris på 2.095.000 DKK er ejerlejligheden velegnet for dem, der ønsker mindre plads på en stor grund på 2687 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga